KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13338133
nr 1333 8133
Vytautas Kasiulis
(1918-1995)
Träsnitt, Signerad, numrerad 37/50. Motivet: Ö46x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 15 juni 2020
kl 18:59:04
200 kr
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
350 kr
1.000 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
6